Pilates Taťána

P I L A T E S
T A Ť Á N A .CZ

Aktuální
kurzy

Absolvované kurzy a školení:

  • 2002 akreditovaný kurz Instruktor spinningu
  • 2012 akreditovaný kurz Pilates instruktor u PhDr. Olgy Huspekové
  • 2013 Studium pedagogiky pro pedagogy volného času – NIDM MŠMT
  • 2014 spolupráce s VŠTJ Medicina, na akcích Mýty a skutečnosti v léčbě a prevenci civilizačních onemocnění
  • 2014 seminář Osteoporóza - Prof. MUDr. Petr Broulík, DrSc

Nejvýznamnější klienti:


Moji svěřenci o mně napsali:

Lenka K.
Cvičení Pilates s Taťánou můžu jen doporučit. Můžu s jistotou říct, že kdo se na její hodiny dostane, už nechce jinam. Má úžasný osobní a také profesionální přístup ke každému. Cvičení je hodinové a stihneme posílit a protáhnout celé tělo. A ten pocit potom, to vám přeji zažít. Po roce cvičení mne již netrápí záda, cítím se skvěle. Její hodiny jsou pro mne inspirací jak na sobě pracovat dál. Takže vřele doporučuji.

Tereza M.
Vyzkoušela jsem více instruktorek a hodin Pilates a u Táni zůstávám. Je vidět, že se Táňa na hodiny připravuje. Pokaždé zahrne nějaký jiný cvik a každou hodinu se věnuje trochu jiné partii. Hodně také kontroluje pohyby a to jestli provádíme cvik tak jak se má, což jsem zatím u jiné cvičitelky v takovém měřítku nezažila. Neustále při cvičení opakuje na co se máme zaměřit, na co si dát pozor a jak správně cvik provést. Zároveň je to milý a fajn člověk, takže se na jejích hodinách cítím dobře a odcházím s dobrou náladou. Je prostě vidět, že to dělá ráda a s chutí. Jen tak dál, Táňo!!! :-)

Verča K.
Vždycky jsem preferovala akčnější formy cvičení, jako je tae-bo, spinning, vyzkoušela jsem i kick-box, chodila do posilovny, ale jako aktivní volejbalistka jsem přeci jen hledala i něco jiného. Na vysoké jsem dostala typ na Pilates, a tak jsem vyzkoušela několik kurzů a lektorů, ale po několika pro mě nezáživných lekcích jsem nad Pilates zlomila hůl. Až do té doby, než jsem porodila svou dceru a náhodou se potkala s Táňou. Vzpomínám si, že mě hned první hodina nadchla. Moc nevím, jak to popsat. Táňa má ke každému individuální, citlivý a osobitý přístup, cvičení s ní jde tak nějak samo. Je to v podstatě taková terapie pohybem. Z hodiny odcházím příjemně protažená, uvolněná a odpočatá. Nechápu, jak to dělá, ale je doslova nabitá pozitivní energií, se kterou nešetří a štědře ji rozdává mezi nás "cvičence". Samozřejmě si na Táňu vzpomenu také druhý a třetí den, kdy mě pobolívají partie a svaly o kterých ani nevím, že je mám :o). Díky Táně mě prostě Pilates začalo moc bavit, myslím že se díky němu dá dosáhnout skvělých výsledků a odstranit spoustu neduhů a civilizačních chorob. Takže v příštím životě bych už nečekala, až mě bude z volejbalu bolet celé tělo, budu mít potíže s páteří, nebo budu mít po porodu problémy s pánevním dnem. Začala bych s Pilates, co nejdřív a rozhodně s Táňou :)

Připravované
hodiny
Individuální
a
Firemní
hodiny
Pilates
Koncepce
Reference
Kontakt

Pilates Taťána